Helping The others Realize The Advantages Of українська класика
Helping The others Realize The Advantages Of українська класика
Blog Article
Цю історичну повість про Роксолану досі вважають найкращою. А їх було написано чимало, історій, про русинську дівчину, яка потрапила в татарський полон, і змогла не просто вижити, а стати всемогутньою султаншею.
Повія – це жінка, яку носить доля, мов вітер, і ніде немає їй щастя, ніде їй не раді. Сільська красуня Христя змушена тікати з рідного села до міста, сподіваючись вирватись із бідності та захиститися від переслідувань чоловіків.
У своїй поезії автор залишається філософом, тож, його вірші є не просто роздумами чи відчуттями. Крізь поезію, автор пробує вирішити етичні та моральні питання, осягнути світ всередині людини та довкола неї. Головна ідея збірки сьогодні як ніколи актуальна серед молоді.
Класична проза «Замок капелюшника» Арчібалд Джозеф Кронін
Романтизм, як і все інше в авторі, безмежний та беззаперечний. Якщо хочете натхнення та любовної лірики — то неодмінно знайдете їх у цій збірці.
Годі вважати, що все “добре” тільки закордонне і відкладати українські книги.
Саме час це виправити, адже класика української літератури – це база, без якої не зрозуміти сучасних авторів, тенденцій і… самих себе.
Піднесення та пригнічення поєднуються в головному герої, такому ж непростому чоловікові, як сам автор твору.
Зарубіжна класика «Подорож на край ночі» Луї-Фердінан Селін
Стосунки свекрухи та невістки, суперництво й запекла ворожнеча між членами родини тут показані з різних поглядів. Може, ця книга допоможе і на себе поглянути зі сторони?
Де жінка має обирати між ліжком кагебіста і холодною могилою. Де інтелігентна людина годинами розмірковує над тим, як вдало їй зіграти роль душевнохворого. І де батьки не можуть захистити свою дитину, над якою чинять наругу. Отакий він – радянський рай.
Шкільна класика: бідний хлопчик-безбатченко, який за своє підліткове життя не може згадати й хвилини безхмарної радості, дорослішає і починає чинити супротив налаштованому проти нього світу. У Чіпки Варениченка практично українська класика немає шансів стати щасливим, але спробувати ж можна?
Та чи судилося їм бути разом – багатій дівчині і хлопцю, якого от-от мають забрати в солдати?.. Класичний твір української літератури пронизаний мотивами фольклорних пісень і балад про трагічні почуття.
Є художня література, в якій викладена надзвичайно цікава історія. І написала ця історія правильно, послідовно, жваво, що не хочеться відриватися до останньої сторінки. Але, ось ти закриваєш книжку, насолоджуєшся враженнями, і, більше ніколи до неї не повертаєшся. Наша добірка про книжки іншого виду. Ті, які можна перечитати вп’яте, але однаково знайти в них для себе щось нове.